• Jsme STUDIO PURE

    Tvoříme Vaše sny.

  • Chata Zbečno

    Vizualizace rekonstrukce

  • SEVID House

    Koncept

Co v PURE děláme?

Nabízíme služby klientům a investorům při návrhu rodinného domu, rekonstrukci, souboru bytových a řadových domů, sportovních objektů a terénních či zahradních úprav. Vše od konzultace až po finální návrh stavby.

Náš tým tvoří architekturu, kombinující tradiční řemeslo s nejnovějšími trendy a postupy v architektuře a interiérovém designu. Každý projekt pro nás představuje jedinečnou příležitost propojit minulost s budoucností a vytvářet tak prostor, který není pouze funkční, ale také esteticky a kulturně obohacený.

0 +
Architektonických návrhů
0 %
Spokojených zákazníků

Jsme váš partner na cestě k vytvoření ideálních návrhů a prostorů s materiálovou hodnotou i duší, které rezonují s historií a charakterem každé lokality. Zachováváme tradiční hodnoty, které génius loci daného pozemku nabízí.

Co pro vás děláme?

01

Architektonické studie

Zhmotníme Vaše vize a představy v ucelený architektonický návrh připravený pro následnou projekci a realizaci. Navrhneme Vám ideální stavbu od koncepční myšlenky návrhu hmoty až po detailní řešení interiéru s prvky čistoty, originality a elegantního designu.

02

Návrhy interiéru

Při návrhu architektonické studie vám navrhneme váš vysněný interiér až do posledního detailu včetně specifikace nábytku, truhlářských prvků a projekčních výkresů. Vytvoříme vám na míru komfortní prostředí pro vaše účely a propojíme ho s exteriérem v kompaktní a jednotný celek.

03

Poradenství
a konzultace

Máte v plánu výběr pozemku, nejste spokojení s vaším aktuálním návrhem a chcete redesign či rekonstrukci stavby, a nebo potřebujete poradit jakým směrem se máte vydat při návrhu rodinného domu? Nabízíme vám individuální poradenství s jakoukoli problematikou při návrhu či vytypování stavby.

04

Zahradní design

Potřebujete navrhnout zahradu pro váš rodinný dům? Vytvoříme vám hmotový návrh vaší zahrady včetně návrhu originálního zahradního mobiliáře, fotorealistických vizualizací a vyspecifikujeme vám všechno potřebné pro následnou realizaci.

Jak bude probíhat naše spolupráce

Náš tým zkušených odborníků se o Váš projekt postará v jakékoliv fázi. Navrhujte s námi.

konzultace

01

koncepční studie a rozbor

02

dispoziční a materiálové řešení

03

finální návrh

04

Naše návrhy

Sháníte návrh projektu?

Kontaktujte nás